KARIERA

Branża IT, jak żadna inna, kusi możliwością ciągłego rozwoju, stabilizacją oraz wysokimi zarobkami. Na obecną chwilę w Europie brakuje ponad miliona specjalistów. Stale rosnący popyt na ekspertów z tej dziedziny sprawia, że coraz więcej osób myśli o związaniu swojej kariery z IT.
Co możemy Ci zaoferować?
  • Innowacyjne projekty
  • Możliwości ciągłego rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Stabilizację i ciągłość zamówień
To Ty wybierasz, w którym kierunku chcesz zmierzać – my otworzymy Ci drzwi

Jestem nie tylko Prezesem, ale przede wszystkim pasjonatem IT. Moje wieloletnie doświadczenie w tej branży, połączone z chęcią przekazywania wiedzy sprawia, że dołączam do Zespołu nie tylko po to, by ‘dowieźć’ projekt, ale również po to, aby dzielić się z innymi swoimi kompetencjami. Lubię pracować ze specjalistami, ale największą satysfakcję daję mi kształcenie młodych talentów.

 

Emil Perkowski, CEO

Przy tworzeniu Zespołu staram się nie trzymać żadnych szablonów i długich list ‘must have’. Kilkakrotnie dawałam szanse tym, którzy z pozoru nie byli gotowi, ale ich determinacja i zapał pozwoliły mi sądzić, że nie będzie dla nich rzeczy niemożliwych, że wykorzystają swój potencjał. Nie pomyliłam się!

 

Elżbieta Milewska, COO

Na początku pracy w ITC przecierałem oczy ze zdumienia, widząc różnorodność projektów, którymi zajmuje się firma. Po kilkumiesięcznym ‘crash course’ z użyciem wielu technologii i metodologii młody adept IT może bez mrugnięcia okiem wykreślić słowo ‘junior’ ze stopki swojego maila.

 

Tomasz Waś, Scrum Master

Chcesz wiedzieć więcej?