Obecnie sprzedaż online stanowi prawie 11% całego rynku handlu detalicznego w Polsce. Sytuacja epidemiologiczna, gwałtowny rozwój i synergia infrastruktury wspierającej e-commerce: paczkomatów, centrów logistycznych, darkshopów, systemów płatności, obsługi zwrotów etc. sprawiają, że dla niektórych branż ten sposób sprzedaży stał się wręcz głównym i jedynym.

Branża IT, jak żadna inna, kusi możliwością ciągłego rozwoju, stabilizacją oraz wysokimi zarobkami. Na obecną chwilę w Europie brakuje ponad miliona specjalistów. Stale rosnący popyt na specjalistów z tej dziedziny sprawia, że coraz więcej osób myśli o rozpoczęciu swojej kariery w tej branży.

 

Zastanawiasz się czy rozpocząć przygodę z e-commerce?
Odpowiedz sobie proszę na kilka pytań.

 

 • Co zrobisz jeśli tradycyjne kanały sprzedaży zostaną zablokowane?
 • Czy chcesz powiększyć zasięg i ekspozycję swojej oferty?
 • Czy chcesz dać możliwość dodarcia  tym, którzy nie lubią, lub zwyczajnie nie mają czasu na zakupy stacjonarne

 

Skuteczny e-commerce, czyli sztuka wypromowania transparentnego sklepu internetowego, który pokazuje Twoją markę

Każda marka ma wartość, którą należy umiejętnie przedstawić

Niezależnie od tego, z jakiej jesteś branży, jak dużą firmą jesteś i komu sprzedajesz swoje produkty, wiemy, że masz potencjał, który świadczy o Twojej wyjątkowości. Naszym zadaniem jest to pokazać.

 

Na sukces w e-commerce składa się wiele czynników a głównym z nich jest niezawodna strona internetowa. A konkretnie:

 • wizualizacja, bo czasami jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów
 • atrakcyjny i intuicyjny interface, który sprawia, że zakupy w sieci są przyjemnością
 • dobór właściwych technologii, na których będzie opierać się twoja platforma E-commerce
 • regularne audyty i analizy, które będą dawały poczucie bezpieczeństwa oraz dadzą odpowiedz, jak możemy usprawnić rosnący biznes

Co jeszcze może pomóc ?

 • pozycjonowanie
 • określenie grupy docelowych klientów
 • wnikliwa obserwacji rynku i dostosowanie się do jego potrzeb

Na koniec nie możemy zapomnieć o systematycznej pracy w wyżej wymienionych obszarach.

Sukces każdego sklepu internetowego uzależniony jest od jego klientów. Ważny jest każdy element prowadzenia sprzedaży online – od pierwszego kontaktu klienta ze sklepem, przez analizę jego zachowania, po działania posprzedażowe.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Przeprowadzić dogłębną analizę Twojego biznesu i wydobyć z niego potencjał
 • Stworzyć architekturę e-commerce, która usprawni Twój biznes
 • Stworzyć sklep, który będzie Twoją wizytówką
 • Trzymać pieczę nad jego niezawodnym działaniem
 • Usprawnić istniejący sklep
Chcesz wiedzieć więcej?
Magento
Stabilna podstawa Twojego E-commerce

 

Na czym opiera się Magento?

Wiele osób pyta nas: „Co to jest oprogramowanie Magento?” Nie ma łatwej odpowiedzi, ale jeśli chcemy zająć się kwestiami technicznymi, możemy przyjrzeć się, jak zbudowane jest Magento. Samo Magento jest rozwiązaniem opartym na PHP i generalnie używa MySQL do zarządzania bazą danych.

Czemu właśnie Magento?

Jednym z najpopularniejszych powodów wyboru Magento jest fakt, że jest ono bezpłatne, co może pomóc w obniżeniu kosztów, gdy próbujesz założyć witrynę e-commerce z ograniczonym budżetem. Oprócz tego, że samo oprogramowanie jest bezpłatne, możesz obniżyć koszty, korzystając z bezpłatnych motywów i wtyczek, a nawet płatne opcje są zazwyczaj w rozsądnej cenie. Większość potrzebnych funkcji jest od razu wbudowana w Magento, jeśli natomiast potrzebujesz czegoś szytego na miarę i zdecydujesz się na współpracę z zespołem programistów, nie musi to od razu oznaczać bankructwa.

Czy Magento jest niezawodne?

Magento to wypróbowana i przetestowana opcja. Obsługuje tak wiele najpopularniejszych witryn e-commerce na świecie, że gdyby nie było dla nich odpowiednie na pewno znalazłyby inne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wolumen i wartość transakcji, które są obsługiwane za pośrednictwem Magento.

Ponieważ Magento jest to oprogramowaniem typu open source, jest ono obsługiwane przez ogromną społeczność programistów i zewnętrznych projektantów motywów i wtyczek, a wiele z tych dodatków jest również dostępnych za darmo. Jeśli nie da się tego zrobić w Magento, prawdopodobnie nie da się tego zrobić w ogóle.

Ze względu na swoją popularność Magento ma również przewagę tę przewagę nad niektórymi innymi narzędziami e-commerce, że jeśli doświadczasz problemów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś inny miał w pewnym momencie ten sam problem i łatwo będzie można dotrzeć do informacji, które mogą ci pomóc.

sposób na największe wyzwania E-commerce
Down Time to Zero
Zdecydowaliśmy się wkroczyć do świata E-commerce z doświadczeniem wyniesionym z domeny telco, gdzie niezawodność systemów jest absolutnym priorytetem. Pakiet DTZ (Down Time to Zero) jest odpowiedzią na największe wyzwania handlu w sieci.

wyzwanie : wzmożone obciążenie sklepu powoduje spowolnienie jego pracy

 

rozwiązanie: W przypadku dużego obciążenia uruchamiamy kolejne kopie obciążonych komponentów sklepu, tak by zachować płynność jego działania. W handlu tradycyjnym możemy to przyrównać do sytuacji, gdy w miarę jak rośnie kolejka, za kasami siadają kolejne kasjerki.

wyzwanie: Serwery, na których opiera się mój system e-commerce mają znacząco podrożeć, to dla mnie koszt nie do przyjęcia.

 

rozwiązanie: Ponieważ poszczególne komponenty mojego e-commerce zapakowane w pewnego rodzaju pojemniki, mogę je przenieść na inną infrastrukturę serwerową

jenkins logo
nexus icon 2
docker icon
kubernetoes logo

wyzwanie: Awaria jednego z komponentów e-commerce, wstrzymanie sprzedaży

 

rozwiązanie: W przypadku awarii jednego z komponentów błyskawicznie uruchamiamy kopie uszkodzonego komponentów sklep, sprzedaż przebiega bez zakłóceń, klient nie odczuwa, że na zapleczu sklepu wykonywane są jakiekolwiek operacje.

wyzwanie: Rozwój e-commerce nigdy się nie kończy, sklep trzeba stale sprzątać, zmieniać ekspozycje, dobudowywać kolejne moduły, wgrywać poprawki bezpieczeństwa, wtyczki, zmieniać i uzgadniać wersje oprogramowania. By zachować jak najlepsze doświadczenie klienta takich poprawek lepiej nie testować na żywym organizmie.

 

rozwiązanie: Ciągły rozwój i wdrożenia (CD/CI) najlepiej prowadzić na zapasowej wersji sklepu, identycznej z wersją produkcyjną. Po wdrożeniu poprawek nowe sesje zakupowe zostają przekierowane na nową wersję sklepu, podczas gdy stara po zamknięciu istniejących sesji zostaje wyłączona.

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami….